Chrzty

Dzień, w którym dziecko przyjmuje sakrament chrztu świętego pozostaje na zawsze w pamięci rodziców. Sam jestem tatą i wiem jak ważne to przeżycie. Fotografie z tego wydarzenia są pamiątką dla nas dorosłych, naszym dzieciom natomiast dają jedyną możliwość świadomego odtworzenia tej chwili w przyszłości.
Odnalezienie odpowiedniego fotografa na chrzest jest więc sprawą priorytetową dla rodziców.
Zachęcam do skorzystania z moich usług. Fotografuję chrzty na terenie Warszawy, odbywające się zarówno w czasie, jak i po mszy. Proponuję także niezapomniane fotografie z przygotowań dziecka na chrzest, podczas przyjęcia, a także sesje w plenerze.
Jeśli szukacie Państwo profesjonalnego fotografa na chrzest z Warszawy, zapraszam do kontaktu.

Cennik

Mini
Dyspozycję jednego fotografa podczas uroczystości chrztu wraz ze zdjęciami rodzinnymi po ceremoni przed kościołem (max. 1,5h). 30 najlepszych ujęć poddanych obróbce graficznej nagranych na płycie DVD i wydrukowanych.
450
Medium
Dyspozycję jednego fotografa podczas uroczystości chrztu wraz ze zdjęciami rodzinnymi po ceremoni przed kościołem oraz mini sesją plenerową/wizytą w restauracji (całość max. 3h). 50 najlepszych ujęć poddanych obróbce graficznej nagranych na płycie DVD i wydrukowanych.
700
Max
Fotoreportaż z: przygotowań do uroczystości chrztu, ceremonii oraz mini sesje plenerowej/wizyty w restauracji (całość max. 5h). Otrzymacie: 26 stronnicową fotoksiążkę w formacie 28x21cm (przed rozłożeniem) wraz z płytą DVD - 70 najlepszych zdjęć poddanych obróbce graficznej
1100

Produkty