Dzieci podczas reportaży ślubnych

Dzieci to drudzy po Młodej Parze, na których skupiam swoją uwagę podczas reportaży ślubnych. Gdy widzę kontem oka gdzieś takiego szkraba, to wiem że za kilka sekund obiektyw będzie skierowany w jego stronę. Może dlatego że każde klapnięcie migawki gwarantuje udane zdjęcie, być może dlatego że nie ma nic piękniejszego od naturalnego uśmiechu szczęśliwego dziecka.
„Fotografowanie dzieci to bardzo wdzięczny temat” – pod tymi dość powszechnymi opiniami zdecydowanie się podpisuję.

Postanowiłem przejrzeć moje dotychczas wykonane reportaże ślubne i odnaleźć zdjęcia, w których to właśnie dzieci skupiły moją uwagę.

Pierwsze zdjęcie z zamieszczonych poniżej jest moim ulubionym. Miejsce wykonania: starówka, sobota i piękna pogoda czyli najbardziej ruchliwy moment z wszystkich możliwych. Za moimi plecami masa turystów, para wyczekująca ostatnich gości i dziecko, które nawet nie zostało zauważone przez nich. Na zdjęciu wykonanym pół sekundy później mielibyśmy mamę biegnącą po uroczą dziewczynkę i dwóch przypadkowych uczestników jakiejś wycieczki. Szczęście, właściwy moment i przewidywalność… to wszystko pozwoliło utrwalić tą chwilę.
Zamieszczam kilka portretów, a  na niektórych fotografiach, już widać przyszłych uczestników programu „Go To Dance” ;)

Z uwielbienia dla nich, w nowej odsłonie mojej strony www.magicznachwila.pl wprowadziłem fotografie dziecięcą oraz noworodkową wraz z sesjami rodzinnymi.  Już niebawem znajdą się tam zdjęcia. Tymczasem zapraszam do obejrzenia poniższych.