Wesele w Windsor Palace (Jachranka)

Tym razem opisze moje spostrzeżenia odnośnie propozycji miejsca na wesele, jakie z czystym sumieniem mogę już na wstępie tego postu Wam polecić.
Windsor Palace – Hotel & Spa bo o nim będzie ten mini artykuł to miejsce w który oprócz wypoczynku posiada również ofertę wynajmu sal pod przyjęcia weselne. Hotel ten zlokalizowany jest nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy. Sam obiekt jest ogromny a oferta bardzo bogata bo w jednym czasie może odbywać się kilka imprez. Z moich informacji (być może się mylę) aż siedem sal przygotowanych jest pod tego typu zabawę. Ja miałem przyjemność fotografować tam raz, ale miejsce od razu przypadło mi do gustu. Nie oglądałem wszystkich sal ale ta w której udało mi się fotografować przyjecie weselne Karoliny i Konrada była idealna z punktu widzenia fotografa ponieważ oświetlenie tam zastane stwarzało niesamowity klimat.
Samo miejsce jest wspaniałe a co z obsługą i posiłkami tam serwowanymi? Przyznam szczerze że plasuje się ono w ścisłej czołówce najlepszych miejsc w jakich jadałem, a było ich już sporo ;) Co do obsługi nie miałem zastrzeżeń. Akurat ta sala miała swój własny taras co było świetnym rozwiązaniem, ale z tego co wyczytałem na stronie, większość sal ma swój taras bądź patio. Jedynym minusem tego obiektu jest brak kameralności,ale to oczywiste w tego typu obiektach. Raczej nikt z niezaproszonych gości nie pojawi się na “parkiecie” ponieważ jest osoba która dba o to kto wchodzi na salę, ale wychodząc już z sali na pewno napotkacie nieznajome twarze. Warto również wspomnieć że ten czterogwiazdkowy hotel oferuję 20% rabat dla gości weselnych korzystających z zakwaterowania w dniu imprezy. To tyle o tym miejscu, nie jest to artykuł sponsorowany a jedynie moje własne spostrzeżenia, ceny za osobę organizacji przyjęcia weselnego również nie znam,  jeśli jesteście zainteresowani, wejdźcie na ich stronę: http://www.windsor.hotelekorona.pl/

Ważna informacja!!! dla przyszłych nowożeńców aby wybierając salę zwracali uwagę na oświetlenie które oferuje im ów miejsce. Zazwyczaj  przy wyborze sali weselnej nie przywiązujecie aż takiej wagi do tematu oświetlenia sali – a szkoda, bo jeśli na sali panuje jednolite światło (np. żarówkowe) a orkiestra bądź Dj nie dysponuje niezbyt rozbudowanym oświetleniem to efekt finalny zdjęć ślubnych wykonanych w takim miejscu nie będzie taki jak poniżej możecie zobaczyć. Kilka fotografii sali oraz zabawy na niej. Niestety ale nie wiem jak ona się nazywa.