O mnie

Witam!
Dziękuję za zainteresowanie moją osobą oraz usługami, które od ośmiu lat z nieprzerwanym entuzjazmem i oddaniem świadczę dla zakochanych w sobie i swoich pociechach par. Zapewne nie zaskoczę Was mówiąc, że moją pasją oraz zawodową specjalnością jest fotografia. Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym i okolicznościowym. Z pełną odpowiedzialnością mówię tu o profesjonalizmie.
Dobry fotograf to za mało, gdy chodzi o uwiecznienie niepowtarzalnych momentów w życiu.

Profesjonalizm w moim przypadku to ciągłe doskonalenie się w zawodzie i dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości.

W ciągu ośmiu lat mojej aktywności w zawodzie fotografa powstało wiele niepowtarzalnych sesji. Dysponuję odpowiednim zezwoleniem z Kurii Warszawskiej na fotografowanie i filmowanie w czasie uroczystości religijnych, od lat doskonalę warsztat uczęszczając na kolejne kursy, zgłębiając literaturę fotografii i podejmując wciąż nowe wyzwania w tym kierunku. To fakty które mówią o moich kompetencjach. Dla mnie jednak najlepszym dowodem moich umiejętności są wciąż powracający, często w większym gronie, zadowoleni Klienci. To dzięki Ich zaufaniu i wdzięczności odczuwam zawodową satysfakcję i spełnienie jako fotograf.
Francuski fotograf Henri Cartier-Bresson mawiał, że fotoreportaże, a fotografia ślubna do takich z pewnością należy, nie jest tylko działaniem oka, lecz musi tutaj współdziałać również serce i rozum. Zgodnie z tą zasadą pracuję jako fotograf na terenie Warszawy i okolic i uwieczniam Wasze magiczne chwile. Zapraszam do współpracy!

Michał Pawelec