Dzieci

Dzieci to najbardziej wdzięczni i naturalni bohaterowie pierwszego planu. Swoboda, otwartość, spontaniczność i szczerość to cechy na wagę złota nie tylko dla fotografa. Żeby nie zatracić żadnej z nich, podczas sesji dziecięcej dbam o dobrą zabawę i komfortowe warunki dla Waszych pociech.
Na każdym etapie życia dziecka jest coś zupełnie innego i wyjątkowego do upamiętnienia. Podczas dwóch pierwszych tygodni życia Waszej pociechy warto zdecydować się na fotografię noworodkową. Ponieważ sen takich maluchów trwa ponad trzy czwarte doby, łatwo uchwycić ten niczym niezburzony stan, który w młodych rodzicach budzi wiele emocji. Kiedy dziecko kończy pół roczku i potrafi utrzymać pozycję siedzącą, chwytać małe przedmioty, wyciągać rączki do odbicia w lustrze, to znaczy, że rozpoczął się kolejny szczególny moment w jego życiu, który warto zarejestrować podczas sesji dziecięcej. Magiczne chwile w życiu dziecka pojawiają się każdego dnia, dlatego zapraszam Rodziców z Dziećmi w każdym wieku na wspólne sesje w studiu, plenerze lub w Państwa domu. Zarówno fotografie noworodkowe, jak i fotografie dziecięce wykonuję na terenie Warszawy i okolic.

Cennik

Mini
Sesja fotograficzna z maksymalnie 3 stylizacjami noworodka. Otrzymacie 20 najlepszych zdjęć poddanych obróbce graficznej oraz nagranych na płytę DVD.
350
Maxi
Fotograficzna sesja z maksymalnie 5 stylizacjami noworodka. 30 najlepszych ujęć poddanych obróbce graficznej nagranych na płycie DVD wraz z dwoma najlepszymi zdjęciami wydrukowanymi w formacie A4.
500
Fotografia rodzinna
Profesjonalne zdjęcia wykonane w domowym zaciszu bądź plenerze. Rodzinna fotografia to idealny moment do uwiecznienia rodziców ze swoimi dziećmi. Owocem naszego spotkania będzie 30 wyselekcjonowanych zdjęć zapisanych na nośniku DVD.
400