Portret

Uzyskanie głębokiego realizmu fotografowanej osoby stanowi najistotniejszą i jednocześnie najtrudniejszą część fotografii portretowej. Zadaniem fotografa podczas takiej sesji jest uchwycenie i wydobycie indywidualnych cech osoby przed obiektywem. Warto podkreślić, że fotografia portretowa to nie tylko zdjęcia twarzy. Przed rozpoczęciem zlecenia ustalam z Klientem jaka część sylwetki powinna być uwzględniona na zdjęciu. Fotografie portretowe kadruje się na kilka sposobów: do ramion, od pasa w górę (tzw. popiersie), trzy czwarte postaci i wreszcie cała postać. Ważne jest też to, na jakich ujęciach zleży Klientowi ? en face czy profilowych. Poznanie motywów, intencji i oczekiwań portretowanego jest dla mnie źródłem inspiracji.
Sesje portretowe realizuję w Warszawie na wolnym powietrzu, w kawiarniach, parkach, ogrodach, na terenie obiektów sportowych, dworcach. Wybór lokalizacji zależy od preferowanego stylu. Bazując na bogatym doświadczeniu, mogę zapewnić, że Warszawa daje niemal nieograniczone możliwości fotografii portretowej.

Cennik

Zdjęcia biznesowe
Fotografia biznesowa i korporacyjna realizowana dla firm, korporacji oraz instytucji publicznych. Portret biznesowy wykonany w siedzibie firmy ma zastosowanie w materiałach prasowych, stronach internetowych, kalendarzach oraz w pozostałych działaniach wizerunkowych firmy.
Zdjęcia dla modelek
Sesja fotograficzna dla przyszłych fotomodelek pozwalająca zbudować bądź powiększych swoje portfolio.
200