Fotografia ślubna

Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i wspaniałość chwil, pokonywać ich ulotność, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, uścisku, powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia miłości. Ślubna fotografia to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej.  Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania. Profesjonalne podejście do zlecenia oznacza, że moja praca zaczyna się na długo przed ceremonią. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest dążenie do efektywnej komunikacji z młodą parą. Fotograf musi dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują.
Na podstawie wielu rozmów z moimi Klientami, mogę stwierdzić, że jest kilka kwestii, które poruszane są szczególnie często. Dla ułatwienia stworzyłem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Zachęcam do kliknięcia. Być może i dla Was okaże się pomocna i rozwieje Wasze wątpliwości.
Inną niezwykle istotną dla mnie i dla moich Klientów kwestią jest bezpieczeństwo wykonania i przechowywania zdjęć ślubnych. Nie dopuszczam do sytuacji, która w jakikolwiek sposób mogłaby uniemożliwiać wykonanie dla Was zdjęć lub zagrażać ich trwałości. Stosuję wiele rozwiązań, które eliminują takie ryzyko. Jeśli interesują Was szczegóły tego zagadnienia, zapraszam tutaj.
Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, musi więc wiązać się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale zarówno przed tym wydarzeniem, jak i po nim. W tak kompleksowy sposób podchodzę do każdego zlecenia. Pragnę ponadto dodać, że śluby fotografuję na terenie Warszawy i okolic.
Jeśli zatem Wasze poszukiwania rozpoczęliście od wpisania słów: fotografia ślubna Warszawa, to  z całą pewnością  jesteście w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że właśnie tutaj odnaleźliście odpowiedź na Wasze potrzeby i oczekiwania i że wkrótce będę miał przyjemność uwiecznić Wasze magiczne chwile.
Zapraszam do kontaktu!

Cennik

Pakiet podstawowy
Dyspozycja jednego fotografa podczas uroczystości ślubnej w kościele bądź USC wraz z życzeniami gości oraz zdjęciami grupowymi po ceremonii.

Co otrzymujecie:

Płytę DVD z 40 najlepszymi zdjęciami oraz pozostałymi nieobrobionymi + prywatna galeria internetowa udostępniona na mojej stronie


(PAKIET BEZ WYDRUKOWANYCH ZDJĘĆ i FOTOKSIĄŻEK)
900 pln

galeria internetowa40 wydrukowanych zdjęć w formacie 13x18cm +100 zł

ślubna sesja plenerowa3-4 godzinna sesja plenerowa +1000 zł

Pakiet srebrny
Zakres pakietu podstawowego wraz z pracą fotografa podczas przyjęcia weselnego do godziny 1:00.

Co otrzymujecie:

Pendrive z 100 najlepszymi zdjęciami poddanymi profesjonalnemu retuszowi oraz pozostałymi nieobrobionymi + prywatna galeria internetowa udostępniona na mojej stronie


(PAKIET BEZ WYDRUKOWANYCH ZDJĘĆ i FOTOKSIĄŻEK)
1800 pln

fotoksiążka34 stronnicowa fotoksiążka na papierze fotograficznym 30x30cm +500 zł

ślubna sesja plenerowaPrzygotowanie i Błogosławieństwo przed ceremonią zaślubin +400 zł

Pakiet złoty
Fotoreportaż od A do Z czyli praca fotografa od przygotowań po przez ceremonię ślubną i wesele, skończywszy na sesji plenerowej wykonanej w tym samym bądź innym dniu.

Co otrzymujecie:

Pendrive z 200 najlepszymi zdjęciami oraz pozostałymi nieobrobionymi + prywatna galeria internetowa udostępniona na mojej stronie

(PAKIET BEZ WYDRUKOWANYCH ZDJĘĆ i FOTOKSIĄŻEK)
3000 pln

fotoksiążka42 stronnicowa fotoksiążka na papierze fotograficznym 30x30cm +600 zł

galeria internetowa200 wydrukowanych zdjęć w formacie 13x18cm +200 zł

Pakiet platynowy
Fotoreportaż od A do Z czyli praca fotografa od przygotowań po przez ceremonię ślubną i wesele, skończywszy na sesji plenerowej wykonanej w tym samym bądź innym dniu.

Co otrzymujecie:

Pendrive z 200 najlepszymi zdjęciami oraz pozostałymi nieobrobionymi + prywatna galeria internetowa udostępniona na mojej stronie + zestaw trzech 42 stronnicowych fotoksiążek na papierze fotograficznym (1sztuka 30x30cm + 2sztuki 20x20cm)
4000 pln

fotoksiążkaZwiększenie rozmiaru dwóch fotoksiążek do formatu 30x30cm +400 zł

galeria internetowa200 wydrukowanych zdjęć w formacie 13x18cm +100 zł

PROMOCJA
PROMOCJA NA WOLNE TERMINY w SEZONIE 2022r.

- 5% przy wyborze PAKIETU PLATYNOWEGO bądź ZŁOTEGO
- 5%

Produkty

lorem ipsum

Współpraca

Kamerzysta - Klaps Studio  - Jako jedni z nielicznych w Warszawie posiadają kran kamerowy stosowany podczas zabawy weselnej jak również podczas samej uroczystości ślubnej. Zespół 3 osób zapewni Wam wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia, których konkurencja może im tylko pozazdrościć. Wieloletnie doświadczenie w videofilmowaniu nie tylko uroczystości ślubnych, ale również produkcji filmów reklamowych.

Zabytkowe samochody do ślubu  - Wypożyczalnia aut z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży ślubnej oferuje wiele zabytkowych aut, z których każdy był wkładem w rozwój światowej motoryzacji. Posiadają jedną z największych flot pojazdów dedykowanych dla branży ślubnej w województwie mazowieckim. Jeżeli szukacie auta do ślubu które na długo zostanie w Waszej pamięci to zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej.

Dj na wesele - Yakuza Sound  - Doskonały Dj z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez (nie tylko weselnych). Posiadają najwyższej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie które sprawią że atmosfera na parkiecie będzie jedyna w swoim rodzaju. Kochani, jeśli chcecie mieć fajną, niezapomniana i jedyną w swoim rodzaju imprezę, po której pozostanie wiele ciepłych i radosnych "wspomnień" zachęcamy do kontaktu z nami.

Dekoracje ślubne - Perfect Moment  - Niezwykłe dekoracje ślubne, które wprowadzą Was w magiczny nastrój w tym wyjątkowym dniu. Ogromny wybór naczyń, wazonów, świeczników oraz kwiatów dadzą Wam możliwości uzyskania efektu, który zaskoczy nie tylko Was ale, ale przede wszystkim gości. Doskonałe zestawienia kolorystyczne i gatunkowe kwiatów oraz innych dodatków dekoracyjnych na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.

Suknie ślubne, garnitury - Tylko Ona  - Od ponad 19 lat pomagają przy wyborze sukni ślubnej oraz garnituru, tak aby para młoda wyglądała olśniewająco w tym najważniejszym dniu. Co roku ich katalog powiększa się o 500 modeli sukien ślubnych które pochodzą z najnowszych kolekcji z całego świata. Znajdziecie to wszystko w sześciu salonach w Warszawie, gdzie każdy z nich reprezentuje inny styl i inne marki.

Lokal na wesele – Gdzie Wesele  - Ogólnopolski serwis w którym znajdziecie lokale weselne, takie jak: domy weselne, sale, restauracje i hotele na zorganizowanie tego wyjątkowego przyjęcia. Profesjonalna wyszukiwarka pozwoli Wam wyszukać miejsc zabytkowych, oferujących miejsca noclegowe oraz miejsc przystosowanych dla niepełnosprawnych osób. Portal prezentuje wyjątkowe okazje cenowe sal weselnych dla osób pozostawiających wybór na ostatnią chwilę.