Opinie klientów

Ania i Darek

Ania i Darek

“Chcielibyśmy bardzo podziękować za piękne zdjęcia jakie dla nas wykonałeś. Jesteśmy pod wrażeniem, i wszyscy, którzy do tej pory obejrzeli też. Wczoraj do nocy oglądałam i od rana oglądam znowu :)”

Kasia i Mikołaj

Kasia i Mikołaj

Wyboru fotografa ślubnego dokonała moja żona. Po wielu godzinach poszukiwań, milionach obejrzanych zdjęć i porównań opinii wybrała najlepszego. Michał od początku wykazywał się profesjonalizmem. Zarówno kontakt telefoniczny jak i mailowy z nim to czysta przyjemność. To bardzo rzeczowy, miły i uprzejmy człowiek, który wie co robi i jak ogromne znaczenie to ma dla jego klientów. W trakcie robienia zdjęć jest niewidoczny, nie rozprasza, nie przeszkadza, a jego zdjęcia oddają kluczowe momenty i są naprawdę pięknie zrobione. Sesja plenerowa z Michałem to niekończąca się rozmowa na różne tematy, zwieńczona dużą ilością cudownych fotografii, na których można wręcz odczytać piękno miłości małżonków. Praca z ludźmi o tak profesjonalnym podejściu do sprawy powoduje, że gdy emocje opadną, pozostają niezapomniane przeżycia i zdjęcia od których może zakręcić się łza…

Marta i Tomek

Marta i Tomek

Na Michała trafiliśmy przypadkowo – w internecie. Już po pierwszym spotkaniu byliśmy przekonani o jego profesjonaliźmie i zaangażowaniu.
Zdjęcia zarówno z przygotowań i ze ślubu jak i w plenerze wyszły cudnie – pamiątka na całe życie. Ogromna zasługa Michała w rozładowaniu stresujących sytuacji i w wytworzeniu luźnej atmosfery. Wykazał się pomysłowością i kreatywnością dzięki czemu zdjęcia nie są banalne. Z czystym sumieniem polecamy każdej parze :)

Agata i Grzesiek

Agata i Grzesiek

Na Michała trafiliśmy przez przypadek w Internecie, ale wybór okazał się na piątkę. Jest on osobą sumienną, pracowitą i podchodzącą do fotografii z ogromną pasją. Profesjonalista w każdym calu. Od początku współpraca przebiegała w bardzo luźnej atmosferze. Podczas sesji plenerowej bawiliśmy się znakomicie, a cenne rady Michała oraz jego talent sprawiły, że zdjęcia z sesji plenerowej będą dla nas pamiątką na długie lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromu wspaniałych zdjęć.

Z całą pewnością śmiało możemy powiedzieć – gorąco polecamy

Monika i Adam

Monika i Adam

Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów; w pełni wierzymy w tą maksymę, dlatego wybór fotografa na jeden z najważniejszych dni w naszym życiu był dla nas bardzo ważny. Szukaliśmy, pytaliśmy znajomych; ale po obejrzeniu galerii Michała wątpliwości się rozwiały!!! Szczerze i ze spokojnym sumieniem polecamy! Mamy przepiękne zdjęcia (począwszy od przygotowań, poprzez ślub, na sesji kończąc, a warunki były lekko mówiąc dość ciężkie, temperatura nie rozpieszczała), które budzą zachwyt każdego kto je ogląda, a u nas nieustająco wywołują uśmiech. Poza efektem końcowym, który jest oczywiście najważniejszy, bardzo chwalimy sobie całą współpracę z Michałem, który jest ciepłym, wyrozumiałym, uśmiechniętym i konkretnym profesjonalistą. Nie tylko nie wprowadzał nerwowej atmosfery, ale też potrafił rozładować napięcie służąc pomocą i wsparciem. Podsumowując w ogóle i w szczególe, w całokształcie i każdym jednym fragmencie gorąco polecamy

Paulina i Patryk

Paulina i Patryk

Michał to prawdziwy profesjonalista oraz przesympatyczny człowiek.  Zdjęcia zarówno z uroczystości jak i z sesji plenerowej wyszły pięknie i naturalnie. Michał udzielił nam wielu porad, które okazały się być bardzo cenne. Swoim podejściem przed uroczystością dał nam poczucie, iż wszystko pójdzie zgodnie z planem. Michał sprawnie “kierował” gdy chcieliśmy zrobić kilka ujęć z najbliższymi tuż po ślubie, co pozwoliło uniknąć zbędnego chaosu. Podczas uroczystości zaślubin był dosłownie “niewidzialny”, a ujęcia ze ślubu piękne. Sesja plenerowa upłynęła w przyjaznej i luźnej atmosferze, “nic na siłę”, czuliśmy się bardzo swobodnie co bardzo sobie cenimy i co na pewno pozytywnie wpłynęło na wyniki sesji. Miał mnóstwo pomysłów na ujęcia, jednocześnie był otwarty na nasze uwagi i wizje. Efektami jesteśmy zachwyceni.  Jesteśmy pewni, że przy najbliższej okazji również będziemy chcieli współpracować z nim.