Plener ślubny Politechnika Warszawska

To moja druga sesja w tej pięknej budowli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Tym razem wybrałem się z Pauliną i Piotrem, przesympatycznymi nowożeńcami a zarazem absolwentami wydziału Chemicznego tej uczelni. Kolejny raz i nowe spojrzenie, nowe kadry… w dodatku zapomnieli usunąć mównice która idealnie wkomponowała się w scenerie.

Dla tych którzy chcieliby się tam wybrać: Plac Politechniki 1 w centrum Warszawy. Budynek usytuowany między ulicami: Nowowiejską i Stanisława Noakowskiego. Gmach główny powstał w 1901 roku i został zaprojektowany przez  Stefana Szyllera i Bronisława Brochwicza-Rogoyskiego. Dzisiaj budynek ten użytkowany jest przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych.
Dla zainteresowanych sesją w tym obiekcie, mogę napisać iż możliwość fotografowania jest za zgodą władz uczelni. Nie spotkałem się nigdy z odmową ale trzeba z wyprzedzeniem wysłać zapytanie na konkretną datę i godzinę bo być może gmach w danym terminie jest wynajęty. Nie ma oficjalnego cennika, dla studentów i absolwentów uczelnia idzie na rękę i można wykonać sesję za darmo – ale może do tego czasu w którym właśnie czytacie tego posta coś się zmieniło. Zapewne najbardziej wiarygodną informację uzyskacie kontaktując się sami z Władzami Uczelni Politechniki: https://www.pw.edu.pl/

I choć sesja ta była tylko dopełnieniem całego pleneru z tą Parą, to śmiało można powiedzieć że była jego mocnym punktem.

Zapraszam do oglądania…
a Paulinę i Piotra serdecznie pozdrawiam.